29 Mayıs 2012 Salı

Dünya Tekamülünü Bitirmeden Önce Bunları Mutlaka Tamamlayın((( Kıyamet gününde kendilerine katılmayan insanların "kurtuluşa" ulaşamayacağını iddia eden tüm gruplar için hazırlanan  "TEK DOĞRU YOL"   tabelası. )))


Daha önceki yazılarda çeşitli kıyamet senaryoları (olumlu ve olumsuz olanlar) yazmıştım, zaten hemen hemen herkes bu konuyla ilgili bir şeyler biliyor. Her ne olursa olsun, gezegenimizin kutuplarının değişeceği bilimsel olarak hesaplanmış durumda,  yani dünyanın galaksi içindeki konumu ve diğer galaksilerden aldığı enerjileri belirleyen açılar değişecek. Bunun fiziksel birtakım sonuçları olması kaçınılmaz, Nuh tufanı olmasa da, ufak veya iri çaplı depremler, sel baskınları vs. olacaktır. Kesin olan diğer bir konu da, geçerli ruhsal veya fiziksel yapıların yenilenmesi;  gelecek, hızla yaklaşıyor ve bugünün doğruları artık yarınlar için bile yeterli gelmiyor. Şartlarımız günden güne ağırlaştı, gerçekten zor artık saf ve hafif, güzel sevgiler yakalamak. Mutsuzluk karanlıkla birlikte çoğaldı ve artık sebebini bile bilemiyoruz.

Bu, yeni bir sisteme geçişin zorunluluğu demek. Hesaplar kapatılır ve yeni yollar açılır önümüze. Kapatılmayan hesaplar, ilişkiler ve artık gerekli olmayan beklentiler ise, yük niteliğindeler, ruhumuzu eski ve ağır enerjilerin içinde kaybetmeyelim.

1. Hiç kimseye borçlu kalmayın, özellikle maddi anlamda. Şayet bunu karşılayacak gücünüz yoksa, karşılayabildiğiniz miktarı kapatın, kalanı için ruhsal akit yapın (herhangi bir zaman diliminde, o kişiye ve/veya onun enerjisini taşıyan herhangi bir başka varlığa, ondan almış olduğunuz şeyi elde ettiğiniz zaman vermek konusunda bir sözleşme yapabilirsiniz.

2. Sizin hakkınızı yemiş veya kırmış olan insanlarla vedalaşın. Onlara karşı kınama veya suçlama benzeri duyguları bırakarak, yapabiliyorsanız affedin, sizden alınmış olan şeylerin enerjisi ruhunuzda kayıtlıdır, geri gelecektir. Şayet affedemiyor veya affetmek istemiyorsanız, kısa bir meditasyonla, o kişinin yaptığı hatayı belirterek, ruhsal bir makama hitapla,  ruhunun eğitilmesini ve hakkınızın telafi edilmesini isteyin. Ve onları bırakın.

3. Kendi eksiklerinizi gözden geçirin. Geçmiş zamanlarda hakkını yediğiniz, incittiğiniz kimseler var ise, onlardan özür dileyin. Eğer yapabiliyorsanız fiziksel olarak, bu artık mümkün değilse, içinizden.

4. Hayatınızda sizin için önemli olan, değer verdiğiniz, sevdiğiniz insanlara, bu hislerinizi ifade edin ve  gelecekte ne tür insanlarla birlikte olmayı istediğinizi düşünün. Siz, insanlara ne aktarabilirsiniz, siz neler verebilirsiniz, bunları gözden geçirin.

5. Size bugüne kadar emeği geçen insanlara, ailenize, öğretmenlere ve ruhsal rehberlere, Tanrı'ya ve hatta bizleri besledikleri için Dünya, bitki ve hayvanlara mutlaka teşekkürlerinizi ifade edin. Bu teşekkürler, onlara ulaşacak ve onların mutlu olmalarının yanı sıra, ruhlarının güzelleşmesine de katkıda bulunacaklar.

6. Dünya / toplumsal sistemler / insan bedeni konularında "ne daha iyi ve nasıl daha iyi olurdu" konularında fikirlerinizi netleştirin. Bu görüşleriniz, bundan sonraki sistemler kurulurken büyük olasılıkla yer bulmalılar. Evet, aslında eleştiriler de çok olmalı. 

7. Bazı görüşlere göre şehir hayatı zorlaşacak, gerçekten de bir köye yerleşme fikri değerlendirilebilir çünkü frekansı insan boyutunu yakalayamamış olanlar virüslerle, kemikleşmiş kurumsal yapıların bulunduğu yerler depremlerle ortadan kaldırılacak, deniyor. Dilerim haksız çıkarlar ve insanlık, bu bedelleri ödemeden, gerçekte hak ettiği varlık haklarına kavuşur ve başka varlıkların günahlarının taşıyıcısı olmaktan çıkarak kendi gerçek Tanrısal  yapısını elde eder.

Benim şahsi ricam : İnsanları suçlamayın. Binyıllardır laboratuar kobayı olarak kullanıldık,  uzaylısı-uzaysızı  enerjimizden beslendi, birtakım astral varlıkların yarattıkları düşünce formlarının aynası olarak, kendimize ait olmayan rüyaları veya kabusları gerçekleştirdik. Genlerimiz kapasitesinin sadece %3 kadarını aktif olarak kullanabiliyor ve tüm bunlardan sorumlu olan sadece insanlık vücudu değildir.

Ama, bir şeyler kalkıyorsa, yeni ve daha güzel olan şeylere yer açmak içindir, Gerçek Tanrı, yarattığı herşeyi sever, dileyelim bizler için de  en iyisini hazırlamış olsun.

1 yorum:

ilahi tatlar dedi ki...

uygulayacağım
teşekkürler