27 Mayıs 2012 Pazar

Yıldız Çocukların Dikkat Etmeleri Gereken Şeyler                                                       Origami Starflowers in white


Starborn tabiri genel olarak beşinci boyut ve üzerindeki boyutları kapsadığı için, bu kategoriye giren insanlar normalden daha zeki, daha hassas ve geniş bir algı gücüne sahipler. Doğal olarak, dünya gerçeğine fazlasıyla yakalanan insanları anlayamıyor, gereksiz otorite ve güç kullanımı karşısında isyankar olabiliyorlar. Ancak sistem, yavaş yavaş değişiyor, hiç değilse kendilerinden önce gelen (1980'ler, hatta 70'lerden beri) akrabalarından daha şanslılar. Bu arada, ruhsal sistem tarafından robotik olarak hazırlanan birtakım varlıklar var ki (içlerinde tam anlamıyla gerçek bir insan ruhu barındırmadıkları için)  o andaki şartlar neyi doğru ve gerçek olarak gösteriyorsa o tarafa yöneliyorlar. Tabii ki bunların çok daha kolay hırs, tutku vb tuzaklara kapıldıklarını veya farklı gerçeklikler altında yalan gibi de algılanabilecek tavırlar sergileyebildiklerini söylemeye gerek yok. Ama kimin kim olduğunu anlayabilmek çok zor, her ne olursa olsun bir insan bedenindeler ve "gerçek" duygu ve "doğru" düşüncelerle karşılaştıklarında, onların da güdülenmeleri kesinlikle en doğru yöne doğru oluyor.

Ancak, dünyaya, yardıma ihtiyaç duyulduğu için, bir misyoner ruhu tavrıyla gelen ruhların işi daha zor. İnançlarını yitirebiliyorlar -ki yardımcı olma ve toplumlardaki hastalıklı yapıları düzeltme güdüsü neredeyse onların var olma amacı olduğundan, bu inanç yitimi karşısında mutsuzluk onlar için kaçınılmaz oluyor. Boşvermişlik, zaman öldürme, bilgisayar oyunlarına kaçış, ve hatta uyuşturucu kullanma eğilimleri ortaya çıkabiliyor. Dünyanın manyetik ağı, gereğinden fazla sert, kavgacı, saldırgan veya en hafifinden fazla karışık enerjiler barındırdığından, bu alanlarda huzurlu olmaları kolay da değil. Şu anda otist olan pek çok çocuk veya gencin hastalanmalarının asıl sebebi, ruhlarını, daha rahat ettikleri astral boyutlara çekmeleri; böylece daha rahat ve huzurlu olabiliyorlar. Ama bu çok sık ve uzun süreli yapıldığında, fiziksel bedendeki enerji merkezleri kapanıyor ve bu sefer de, isteseler bile geri dönemiyor ve ruhsal enerjilerini bedene yükleyemiyorlar. Ann Brennan, küçük bebek ve çocuklarda otizm ile ilgili bir teknik anlatır kitaplarında : Telepatik iletişim kurularak, bebeğin aurası, taç çakrasından içeri geri yerleştirilir ve taç çakrası kapatılır. Gerek duyulursa, bu tekniği daha detaylı tarif edebilirim. Ama yaş ilerlemişse düzelme şansı olmadığını da söylemem gerek.

Tavsiyeler :

1. Zorlayıcı olmayan hafif meditasyon ve enerji çalışmaları, kendi merkezlerine odaklanmaları ve kendi boyut enerjilerini çekebilmeleri açısından çok yararlı olur.

2. Ruhsal ve fiziksel bedenlerindeki genetik yapı hassas ve allerjik olduğu için, olabildiğince organik beslenmeli, kristal ile dinlendirilmiş su kullanmalılar (Temiz bir kuvars kristali, sürahide bekletilerek bu su içilir).

3. Din boyutunun ağır ve bizlere tuhaf gelebilen kurallarının özellikle bebek ruhlar için olduğu bilgisi, onların
sisteme veya Tanrıya olan inançlarını yitirmelerine engel olacaktır. Bilmeliler ki, her boyutun tarif ettiği Tanrı ayrıdır, bilinç yükseldikçe Tanrı'yı algılayış şekli de yüceleşir.

4. Doğa = Topraklar, bitkiler ve ağaçlarla haşır neşir olmak yıldız çocukların enerjilerini dengeler, onları mutlu eder.

Yıldız çocukların sayısı gittikçe artıyor. Sahip oldukları zeka, yaratıcılık ve kendi boyutlarının doğruları (kutuplu evrende olduğumuz için, aynı zamanda kendi boyutlarının yanlışları) gezegende ağırlık kazanıyor. Misyoner olarak gelenler de bilmeliler ki, kendilerinden önce gelenler pek çok konuda zor ve ağır mücadelelerle güzel yollar açtılar,  yılmayıp kuvvetli olmaya devam etmeliler. Zaten onların enerjileri, kendi edinmeleri gereken fikirler, savaşmaları gereken kötülükler vs. basın-yayın yoluyla neredeyse bebekliklerinden itibaren çizgi film, animeler, kitaplar gibi yollarla onlara aktarılıyor, artık yalnız değiller.

3 yorum:

ilahi tatlar dedi ki...

gayet aydınlatıcı bir yazı
sevil cim
blogun yeni tasarımı çok güzel olmuş:)

melek sevil dedi ki...

Teşekkürler :))

Adsız dedi ki...

İfşaat ve diğer gelişmeler çok geciktiği için ışık savaşçılarının morali biraz düştü ve bu doğal. Yakında ve ışıkta bittiği sürece sorun yok. Hepsi geçer, hepsi unutulur. Enis Eren