22 Kasım 2012 Perşembe

Bilinç Kontrolünde Korunma Teknikleri

Evet, gayet detaylı bir seri oldu bu bence.. Ama her zehrin bir panzehiri olduğundan, konuyla ilgili bu son bölüm, gerek tekno-maji gerekse doğrudan uygulanan kontrol edici enerjilere karşı korunma ve / veya önceden yerleşmiş negatifleri temizlemek konusunda olacak.

Aşağıdaki diyagram, hedef alınan bölgelerin nereler olduğunu gösteriyor. Tecrübelerime göre en çok baş bölgemizden etkileniyoruz, şakaklar, taç çakrası ve beş duyu organından sorumlu olan beyin. Manyetik enerjilerin  bu konuda çalışmak için en ideali olduğunu gözlemledim, teknik de son derece basit aslında. Her iki elinizi şakaklar üzerine koyduktan sonra - aynı resimdeki gibi - manyetik enerjiyi her iki elinizden de akıtın. Elleriniz arasında, enerjinin eşit miktarda akmadığı, dağılmadığı, takıldığı yerler tespit edeceksiniz, bu engeller kalkıncaya kadar da aktarmaya devam edin. İki elinizden akan enerji artık eşit olduğunda ve hiçbir engelle karşılaşmadığında, çalışma tamamlanmış demektir. Ortalama 45 dakika sürer, sonuçta çok rahatlatıcı ve temizleyici bir yöntem olduğunu göreceksiniz (maalesef aşırı antidepresan kullananlarda ya da alkoliklerde sonuç vermiyor, beynin kimyası tamamen değiştiği ve eterik beden eriyip süngerimsi boşluklar oluştuğu için).

Tabii bir de, auranın zayıfladığı bölgeler var, yine manyetik enerji türevleriyle çalışılabilir, yukarıdan aşağıya doğru enerji ile düzgünleştirilebilir.  Hatıralar ve düşünceler, aurada bulunan incecik kanallar (ya da iplikçikler) üzerine kaydedilirler, elinizi her bir katman üzerinde enerjiyi temizleyecek şekilde tabaka tabaka da çalışabilirsiniz. En son aşamaya gelindiğinde, taç çakrasının bir bir-buçuk metre yukarısından ve aynı nokta üzerinde, yaklaşık 10 dakika enerji aktarın. Ara katmanlar temizlensin, gelecek negatiflere karşı da, hastanız doping almış olsun. Aşağıdaki resim sinyal kullanılarak gerçekleştirilen teknomajinin ağırlıklı olarak kullanıldığı yerleri detaylı bir şekilde gösteriyor:

Bu arada, Solar Plexus çakrasının da taç çakrası gibi çalıştığını bilmekte yarar var, duyguların depolandığı yer olarak SP, pankreas bölgesi de ikinci beyin olarak değerlendiriliyor, aynı çalışmalar oralarda da yapılabilir. Bilmiyorum, kristal kuvarsların hem koruyucu hem temizleyici özelliklerini söylemeye gerek var mı.. Bence bol bol kullanmak gerek, sadece üzerimizde taşımaktan öte...

Bu tekniklerin haricinde genel olarak negatif frekans yayınlarından korunmak için :

1. TV seyretmekten vazgeçmek,
2. Bilgisayar ve cep telefonu kullanımını minimuma indirmek,
3. İçtiğimiz suya ve soluduğumuz havaya dikkat etmek, doğa yürüyüşleri (özellikle kronik yorgunluğa karşı)
4. Sevdiğimiz ve güvendiğimiz insanların yakınında olmak
5. AVM gibi merkezi yerlere fazla sık gitmemek

tavsiye edilebilir. Bu konuyla ilgilenenlerin geliştirdikleri teknikler var, benim de ilerlemem gereken bir yol bu, benden şimdilik bu kadar.

Bu konular daha sıklıkla gündeme gelecek gibi görünüyor, medyada da, insanlarda da gittikçe artan bir bilinçlenme var.  Bilmemiz de lazım zaten.

Her şeye rağmen, insan bedeninin ve ruhunun sağlamlığına inanıyorum ben.  Zaten eğer kötülük doğrudan ya da subliminal olarak gelse bile, bu tarz şeyler gerçek sınavlar için aldığımız simulasyon kurs eğitimi niteliğinde, Tanrı da elbette ki bu tarz karanlık-kötülük tuzaklara yem olmamıza izin vermez.  Bu tür şeyler insanoğlu için belki biraz üzücü süreçler yaratabilir ama  bu hain şeylerin geldikleri kaynağa er ya da geç geri dönüşleri de bence kaçınılmaz. Kara büyü ya da teknomaji, her ikisi de özgür iradeyi bağlamaya yönelik, her ikisi de iki ucu keskin kılıç... Kendilerini kullanan eli her an kesmeye hazır...Kolay gelsin ...


Hiç yorum yok: