30 Mart 2013 Cumartesi

Ashtar Hükümranlığı


                                 (Commander Ashtar, from the Federation of Light)En ilginç gruplardan biri olan Ashtar Command, hem liderlerinin galaksideki önderliği dolayısıyla, hem de ileri düzey bilgi ve fizik yapıları ile sözü fazlasıyla geçen ve aldıkları kararları uygulatan bir ırk. Fiziksel beden kullanmıyorlar, bedenleri eterik, ama gerekli olduğu takdirde madde beden hazırlayabiliyorlar kendilerine. Gemileri de öyle. İnsan gözüyle bakıldığında, onları kendi insanlarımızdan ayırt etmek mümkün değilmiş, ve aslında aramızda yaşayan hayli fazla Ashtar'lı olduğu da söyleniyor. Ayrıca yukarda bir yerlerdeki şehir büyüklüğündeki ana gemileriyle, ve ana gemi ve planetler arasında mekik dokuyan uzay mekikleriyle, her yerle irtibattalar.


Söylenenlere ve izlediğim videolara göre, grilerin veya reptillerin yaptığı çoğu sistemi ve hatta kötü laboratuar ve kötülük üssü olan küp sistemini sabote etmeleriyle biliniyorlar. Askeri (teknolojik) güçleri çok fazla ve eğer isteselerdi, tüm sistemleri temizleyerek yeniden kurdurtabilirlerdi. Ama onlar da, diğer Aydınlık Güç taraftarları gibi, özgür irade yasalarını çiğnemek istemiyor ve kah gözlemleyerek, kah bilemediğimiz şekillerde müdahale ederek evrensel dengeyi sağlamaya çalışıyorlar.

İnternet araştırması için de, http://www.ashtarcommand.org/  gibi, kendilerine ve kendi çalışanlarına ait birkaç tane siteleri var, kanal bilgileri değil, doğrudan kendi ifadelerini koymuşlar.

1 yorum:

Menekşe Çetin dedi ki...

eterik beden ne demek ? bu ashtar yordu beni :D