26 Temmuz 2014 Cumartesi

Peki, bu manipulasyonlara maruz kalanlar ne yapmalı....

Öncelikle korkmayın. Yüce tanrı hepimizi her türlü şarta dayanabilecek gibi yaratmış, sadece alışmak gerekiyor. Belirli saatlerde ve belirli hatırlatıcılar ile tetiklenecek mekanizmalar vardır, çözülmeleri biraz zaman alsa da kalıcı değiller kesinlikle. Hayatınıza devam edin. Eğer vermiş olduğunuz sözler varsa, şöyle bir onaylama uygun olacaktır:

"Bilerek veya bilmeyerek yaptığım ve ruhsal gelişimimi engelleyen, ruhumun kendi denetimim dışında yönlendirilmesine sebep verebilen her türlü sözleşmeyi iptal ediyorum."

Ya da "evrenden özgür irademi korumak için yardım ve destek talep ediyorum"

Ayrıca, bu size gerçekten yapılmışsa, yapanı da affetmeniz daha uygun olacaktır. Çok büyük ihtimalle, o da bu tür doğrularla yetiştirilmiştir ve mutlak surette, onun da arkasında, onun kendi enerjisi ile beslenen başkaları vardır. Bu şekilde çalışanların da kurban edildiklerini gördüm geçmişte, verdikleri zarar bir yana, insan kızsın mı acısın mı bilemiyor....

Yine de "kurban olduğum kızım /oğlum/ Tanrı'm/  veya "canım feda olsun"  ve benzeri ifadeleri de çok daha dikkatli kullanmak ve hatta bazılarını da sözlüğümüzden silmek gerekebilir.


Her spiritüel yolcunun yolun herhangi bir yerinde mutlaka, ama mutlaka karşılaşacağı bir konu, bilinç kontrolü ve ruh manipulasyonu. Kaçınılmaz bir deneyim yani. Yola çıkmadan önce teçhizat toplamak gibi, olmadan önce ruhu hazırlamak en uygunu ama, olmuşsa da olmuştur, fazla paniklemeden toparlamak en iyisi...


Herkesin yolu açık olsun !
Hiç yorum yok: