5 Mayıs 2016 Perşembe

Reenkarnasyon Döngüsü Nasıl KırılırÖlüm anında sadece bu bilgiyi hatırlayarak, geri gelmeye ya da negatif karmik borçları ödemeye yönelik herhangi bir yaptırıma dahil olmaksızın, bu sistemden ayrılmayı da seçebilirsiniz. Aslında Reenkarnasyon, Arkonların bizdeki sevgi enerjisini sömürmek ve bizlere karşı, insanları ekonomik köleler olarak sistemde tekrar tekrar kullanabilmek için buldukları inanılmaz bir stratejidir. Hatırlayın, “yukarısı nasılsa, aşağısı da öyledir” ve bizlere söylenen, ezberletilen tüm yalanlar  ölümden sonrası için de geçerli olabiliyor.
Ölürken, öğrendiklerimizi, deneyimlediklerimizi ve edindiğimiz kişiliğimizi de birlikte götürüyoruz. Ayrıca tüm bu hayat içindeki ağır, zor şartlarda uğraşarak elde ettiklerimiz de, bizimle, ruhumuzla belli bir frekansta titreşmektedir. Işık tüneline girmeden önce tüm bunların bilincinde olun, üst benliğinizle bağlantıda kalın, eğer dilerseniz rehber talebinde de bulunabilirsiniz. 


Işık tüneline girdiğinizde, herhangi bir konseyin sizin karmik borcunuzu ödemenizi gerektiren bir yargısı ile karşılaşırsanız, bunun doğru olmadığını ve deneyimlediğiniz veya yaptığınız her negatif eylemin, kendi kararınız ile oluştuğunu,  hiçbir borcunuz olmadığını hatırlayın.  Bu elbette kasıtlı olarak birini incittiğiniz durumlar için vicdan azabı duymamanız demek değildir, sadece, bu tür şeyler, sizi sisteme geri dönmek zorunda bırakmaz. 
Eğer yine de gezegene yardım etmek için dönmeye karar verirseniz,  ruhsal kontratlarla sistematik kontrol yapılan bu 3 boyutlu gerçekliği kabul etmeyin. Kendi şartlarınızı belirleyin, örneğin tüm geçmiş yaşamlarınızı hatırlamak, geçmiş enkarnelerde öğrendiklerinizi  biliyor olmak ve perdenin ötesini görmek gibi talepleriniz olsun.  Ayrıca Dünya gezegeninin 5. boyut versiyonunu seçmelisiniz (tabii eğer arkonik kontrol altında olmadığından eminseniz) ve eğer isterseniz, eski 3 boyut versiyonun fiziksel olmayanını da tercih edebilirsiniz, bizim rehberlerimizin bize yardım ettikleri gibi, fiziksel olmayan düzlemde rehber olabilirsiniz.

Her şeye rağmen, nihai olarak, gerçek huzuru kendinizin Yaratıcı / Kaynak olduğunuzu ve bu kontrol sistemi dışında dünyalar ve evrenler yaratabilme yeteneğinizin olduğunu idrak ettiğinizde bulacaksınız. 

(Petrowski)

Hiç yorum yok: