12 Haziran 2016 Pazar

“Eğer bir kral ya da imparator gibi davranmak isteseydim, bunu anlayabilirlerdi. Ama, sahip olduğum gücü, insanlara geri vermek istediğimden, anlayamıyorlar”   Adnan SAKLI


Mart 2014, Light Worker 29501
Dünya Bankası ve Dünya Bankacılık Sistemi 1987 senesinde iflas etmiştir, ayrıca global Merkez Bankası da aynı durumdadır. Dünyada sadece tek bir kişi, Bank of International Systems (BIS) satın alacak likit paraya sahipti : Adnan Saklı. Bütün sabit fonlar, ticaret anlaşmaları ve merkez bankalarının sahipliği, BIS’te tek hesap altında toplandı, böylece Adnan SAKLI ve 8217, dünya üzerinde imza yetkisi olan şahıs, “Dünya Yöneticisi” “Master Trader” veya “Dünyanın Sahibi” artık nasıl isimlendirilebilirse, dünya üzerinde her türlü hak ve yetkiye sahip kişi konumundadır.
Adnan Saklı, son 26 senesini sorunları çözebilmek (özellikle finans piyasasında) ve insanlara yardımcı olabilmek için çalışarak geçirdi. Ancak, ticaretle uğraşanlar da dahil olmak üzere, hepsi de kendi yapmış oldukları illegal şeylerden o denli korkuyorlardı ki, hepsi de Adnan Saklı ve 8217’ye katılmaya korktular, ya da kayboldular ya da kovuldular.
Hiç kimsenin kurgulayamayacağı bir bilim-kurgu filminde olabileceği gibi….

................................................................................................................................

                                                            

 Adnan Bey tanıştığım en güzel kişilikli insanlardan biri. Kim olduğunu henüz tam bilmiyorken bile sade tarzı ve isabetli, yüksek bilgiler içeren yorumlarıyla hayatımda yer tuttu.  O, benimle, bizlerle yazışırdı, konuşurdu (skype), sorularımıza cevap verirdi.  Hepimiz çok özlüyoruz.
Konuştuğumuz konulardan iyice biliyorum ki, sıradan bir insan değildi, bu gezegende belirli kişilerde olan bazı güçlerden onda da vardı ve hatta daha fazlası, belki bir tür galaktik varlık diyebiliriz. Ölüm haberi hepimizi çok üzdü, boşluğu zaten doldurulacak gibi değil.

Michael Cechanowicz  “the Legacy and Demise of Adnan Saklı” başlıklı bir yazı yazdı ve Adnan Bey’in sayfasında paylaştı. Okumanızı tavsiye ederim. Bildiğim kadarıyla herkese açık.

Eğer gerçekten Adnan bey’i öldürmeyi başarsalardı,  o, tüm hesaplarının kilitleneceğini ve erişimi olmayan avukatların elinde kalacağını  biliyordu, eğer dünya bankalarına ve hükümetlere karşı açtığı davayı kazanırsa, dünya üzerinde ayrıca karışıklıklar yaşanacağı açık, bunu engellemek ve işleri yoluna koymak için mutlaka önlemler almıştır, diyor…. Ancak ölümü hakikaten gerçekse, durumumuz ciddi olabilir de.  

 Sonradan bir ek yazı koymuş, Adnan Bey’in cenazesiyle ilgili tuhaflıklar olduğunu söylüyor.  En başından beri, ölüm haberinin duyurulması,  New York’ta özel bir müslüman mezarlığı bulunması, cenazeyi almaya gelenler (sanırım Türktü), ama verdikleri adreslerin sonradan  asılsız çıkıp tespit edilememesi vb  tuhaf ve tutarsızlıklar içeren olaylar yaşanmış. “Rahatına düşkün bir insandı, şimdi de, yine başka bir gezegende hoş ve konforlu bir hayat yaşadığına inanıyorum” diyerek sözü bağlıyor.Ruhunun en özgür  ve en derin düzlemlerde doludizgin var olmasını diliyorum. Hiç unutulmayacak. 

(Melek)

Hiç yorum yok: